phF Clan

phf forum
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Како да се регистрирам ??

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 36
Join date : 2009-05-28

PostSubject: Како да се регистрирам ??   Thu May 28, 2009 8:40 pm

За да се регистрираш треба да одиш на линкот Register и да ги пополниш информациите што ви се бараат одстрана на форумот . Одкако ке се регистрирате ке одите на васиот mail каде што ке ви стигне порака од форумот ! Вие ке кликнете на линкот кој ви е даден во mail-ot за да ја потврдите регистрацијата . Потоа ке одите на форумот во Log In ке ги написете username i password и РЕГИСТРИРАНИ СТЕ !!!


phF Team
Back to top Go down
View user profile http://phfteam.macedonianforum.net
 
Како да се регистрирам ??
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
phF Clan :: Problemi so registriranjeto , logiranjeto ... :: ЧПП-
Jump to: